شبکه های اجتماعی

09128598591 | 6- 44010685    

بازسازی خانه و انواع طرح های آن

چهار خانه در سنگاپور با شکستن قالب بازسازی خانه ، طرح خلاقانه ایجاد کردن ، که یک از سبک های مستعمراتی زرق و برق دار است ، دو قادر به تهیه مورد جدید برای اعضای خانواده است و فضای حداکثری را در یک خیابان شلوغ می گیرد . ناتاشا آننا زاچاریاه گزارش می دهد .

رنگ های خانه 

مدیر نمایش مد دانیل بویه چیدمان قراردادهای خانه های نیمه – جدای شرق جاده ساحلی است . برخلاف یک خانه سنتی فضاهای عمومی خود در طبقه اول و کوچک تر است ، اتاق های فردی در طبقات بالاتر بویه یکی از چیزهایی است که طراحی شده است . “من اغلب احساس ترس می کنم من نمی خواستم کابینت مثل اتاق ها سوراخ کوچکی باشد” ، می گوید ۵۰ سال مدیر قدیمی است از نامی سینت لورانت واس وس مد ، شرکت خلاق و سبک زندگی و بنیانگذار وب سایت مد منطقه ۱۵ . “خانه من شبیه به سه نیویورک روی یکدیگر انباشته و قفل شده بود . هر طبقه اصول خود را دارد و ساخته شده است که تنها موردی که من نیاز دارم ”

بویه و برادرش در خانه در کنار هم هستند ، با استعمار سیاه و سفید خانه های ویلایی . عکس از ST : چئو شنگ کیم ورودی خانه در طبقه دوم است بویه خواست برای یک مدت ، نمای پلکان باز بصورت سحر خیز از طبقه اول تا دوم باشد ، به خاطر به وجود آمدن یک ورودی دراماتیک ”

اتاق نشیمن روشن و با روح است ، به دلیل یک سقف مجلد . همچنین وسیع و رها است برای مبلمان حداقلی و یک قفسه DJ آرامش بخش و موسیقی با صدها سی دی – هیچ چیز دیگری فضای پهناورش را اشغال نکرده است .

یک آشپزخانه فضا را اشغال کرده است . اتاق خواب او کل طبقه اول را در بر می گیرد . همچنین آنجا درب ورودی بازی وجود دارد که بتوان از اتاق خواب خانه خود را ترک کنید .

اتاق خواب بویه (بالا) در طبقه اول خانه می باشد و منطقه ای که او می تواند سالن استراحت داشته باشد . عکس از ST : چئو شنگ کیم ، در طبقه بالای خانه اتاق زیر شیروانی خود ، که بالکن نیز دارد موجود و همچنین به عنوان یک اتاق نشیمن که پارتی برگذار می شود . او اخیراً میزبان ۶۰ نفر برای پنجاهمین سالگرد تولد خود  در خانه خود بود .

این خانه چشم انداز جذابی در داخل و خارجش دارد .

بویه و برادش دو خانه دیگر هم برای آینده یکدیگر پیش خرید کردند . آنها از TLCA معمار ، برای بازسازی خانه های خود الهام گرفته اند با استعمار سیاه و سفید خانه های ویلایی – نمای سفید از خانه ها توسط یک مرز سیاه مشخص شده است .  هر دو خانه هزینه ای در حدود ۲ میلیون دلار برای ساخت برده است .

برادر کوچکتر بویه ازدواج کرده است ، با کودکان ، همسر و پدر و مادرش در یک نهاد خانه بصورت سنتی زندگی می کند . بویه ، که تنها زندگی می کند ، ماه گذشته رفت خانه خودش .

استقبال بازدید کنندگان از پهلوان به اندازه بچه به رنگ صورتی که در ورودی در ایستاده ، وجود دارد .

سابقا یک پنجره با نمای تیره از یک فروشگاه خرده فروشی که نشانه از فرهنگ سنتی نداشت خریدم که نه فقط چیدمانم را بصورت عجیبی تغییر داد بلکه فراتر از این بود .

بویه رنگ را دوست دارد .

اتاق نشیمن سفید است توسط چشم انداز رنگ نشیمن که خانه توسط نقاش بزرگ هنرهای تجسمی اندونزی دانی شاه هری یانتو ، رنگ آمیزی شده است .

در اتاق زیر شیروانی (بالا) است ، اتاق نشیمن جایی است که مهمانان می توانند به طبقه بالا بروند ، فضایی مشرف به اتاق پذیرایی است . عکس از ST : چئو شنگ کیم . او یک اتاق زیر شیروانی به رنگ زرد آفتابی دارد . دیوارهای اتاق خواب او در یک شورش از سایه ها است مانند سبز مایل به آبی ، آبی و قرمز به رنگ خون و نارنجی نارنگی شکل است .

این حمام در یک موضوع تک فام است . عکس از ST : چئو شنگ کیم .

هر گاه بیرون می آید در راه راه قرمز پرتغالی هستید – که توسط کارگر ساختمانی بنگلادشی که در خانه کارگری می کرد ، پیشنهاد شده .

بویه عقیده برای گرفتن چند رنگ زرد داشت : ” من ایده هایی برای رنگ ها در سرم بود ، اما هرگز بصورت واقعی روی دیوار انجام ندادم ”

“شما فقط باید با شکمتان احساس کنید ”

او مشتاق بود که دیوارها نارنجی و قرمز باشد .

“من دقیقاً اسم رنگ را نمی دانستم ، بنابراین رنگ های برند پیمانکاران هرمس و کارتیر را می خواستم که من به آنها یک درس مد دادم .

در این خانه تمیز و در هم ریختگی – آزاد است

هدف او حفظ چیزهای حداقلی است – هرچیزی که او از قبل در تراس خانه در شرق جاده ساحلی نمی خواست  یا به او بخشیده شده بود .

حتی فضای ذخیره سازی هدف – او فقط سه گنجه برای لباس و لوازم جانبی و یک کابینت که ۴۰ جفت کفش درش بود ، داشت .

او می گوید : “این تمام چیزی است که من به خودم اجازه دادم . همانطور که من این جا در حرکت بودم ، متوجه شدم که خیلی چیزها را فراموش کرده بودم .

“بسیاری از چیزها را نادیده گرفته بودم مثل نور روز در سال .

“وقت آن بود که به جمع آوری بپردازم و تنها چیزی که نیاز دارم جمع کنم ”

همه زیر یک سقف 


فرزندان او تنها شش و هشت تا هستند اما صاحب خانه قصد دارد یک خانه برای چند نسل در منطقه timah ایجاد کند که نوه هایش هم استفاده کنند .

این خانه بزرگ تر است در یک قطعه زمین به شکل مثلث در پشت خود . عکس از تان های هان

او معمار وو ین ین را برای ساخت یک خانه برای چند نسل خانواده ۵ نفره اش استخدام کرد قصد دارد تا فضای اضافی برای بزرگ شدن بچه ها ازدواج و خانواده خود بسازد .

یک اتاق کوچک زیر شیروانی اضافه شده بود در طبقه دوم خانه ، که در اطرافش بزرگ بود . این خانه در منطقه ۷٫۰۹۳ sq ft و یک استخر شنا در پشت ساخته شد .

این صاحب خانه که خواست نامش فاش شود از همسایه خود الهام گرفته است .

خانم وو اینجا را کرایه کرده بود حدود سه سال پیش برای افزایش اندازه خانه دو طبقه شامل یک اتاق زیر شیروانی این منطقه ۶٫۱۳۵ sq ft ساخت .

او همچنین در آن طراحی کرده بود یک خانه در یک خانه دیگر که در آینده فرزندان خود یک دختر و یک پسر ۱۹ و ۲۲ ساله اش که ازدواج می کنند با خانواده خود زندگی شروع کنند .

خانم وو ، ۳۸ ، طراح اصلی ژنوم معماران ، می گوید که خانه های چند نسلی در حال مشهور شدن بیشتر هستند در اینجا .

“محل خانه ها منحصر به آسیا نیست . بسیاری از مردم در این خانه ها زندگی می کنند ، اما نمی توانند برای حریم خصوصی هر نسل خانواده خود تهیه کنند – اگر آنها فضا برای خانواده خود می خواهند در آینده ؟ طرح های بسیاری از خانه ها برای آینده برنامه ریزی نشده .


یک دستشویی بزرگ تر و سینک در صدر چیزهای بیهوده است .

مالکان خانه ها می خواستن که از مردم در زندگیشان مراقبت کنند و همچنین می خواستن DNA رشد خانواده شان را ثبت رسمی کنند .

در خانه کوچکتر ، دو تا محل عبور یا همون راه پله در مرکز ساختمان ساخته شده بود . این منطقه را در اینجا به اندازه ۶٫۱۳۵ sq ft ساخته شد .


یکی از این موفقیت ها – پله در خانه کوچکتر می تواند در آینده تقسیم شود . عکس از : تان های هان

یکی به پلکان ورودی اصلی منتهی می شود و اتاق غذاخوری در طبقه اول است و به اتاق خواب و اتاق مطالعه که روی طبقه دوم هستن مجاور است . طبقه دوم خانه یک منطقه تفریحی است برای دخترهای ۱۹ ساله خانواده .

پلکان دیگر ، ارتباط دهنده رسانه ها در طبقه اول پشت خانه است که به دو اتاق خواب در طبقه دوم مجاور است .

یکی از اتاق های خواب متعلق به مادر مالک خانه است ، در حالی که دیگری متعلق به پسر ۲۲ ساله است .

این پسر ۲۲ ساله در اتاق زیر شیروانی (بالا) در خانه کوچکتر می باشد .

عکس از تان های هان

در آینده ، یکی از دو پله بسته شده را می توان در هر دو طرفش یک فضای زندگی جداگانه را ایجاد کرد با یک ورودی خصوصی . این امر به ایجاد یک خانه در خانه خانم وو کمک می کند . می گوید : ” رسانه ها تبدیل اتاق به یک اتاق پذیرایی با آشپزخانه را در حالی که دو اتاق خواب دارد بخشی از این واحد مستقل می دانند .

ساخت این خانه ۱٫۳۴ میلیون دلار هزینه برده است .

این خانه ی بزرگ تر در همان زمان توسط همسایه خود بر روی یک تکه زمین به شکل مثلث ساخته شده .

طبقه اول توسط مادر صاحب خانه برای زندگی دارای اتاق های غذاخوری و همچنین یک استخر ۸ متری است .

مالک خانه ، همسر و دو پسر خود را در اتاق های خود در سطح دوم جا داده است در حالی که اتاق زیر شیروانی برای مطالعه کودکان و منطقه بازی است . این خانه به هزینه ۱٫۶۸ میلیون دلار ساخته شده است .

مالک قصد دارد برای خرید یک زمین خالی کوچک در خانه خود برای ساخت یک ضمیمه اقدام کند اگر پسرانش تصمیم بگیرند وقتی ازدواج کردند با خانواده های خود اینجا زندگی کنند . او خانه فعلی را با اعضای موجود برای مشتریان فراهم می کند .

برای هر دو خانه ، خانم وو مواد مختلف را استفاده می کند که در نمای آن برای “تقسیم” خانه براساس نسل های مختلف و جدید بکار رود .

برای مثال ، در خانه کوجکتر کن وود – یک قسمت بتن جایگزین چوب طبیعی شده است – نمایی برای تاکید بر بخشی از خانه حک خواهد شد در آینده . در اتاق نشیمن خانه ۷٫۰۹۳ فوت استخر داریم . عکس از تان های هان

در خانه ی بزرگ تر ، کف و سقف اتاق زیر شیروانی جدید هستند . در یک لباس فرم ، الوار – بتن از نوع دانه رنگی ، بازتابی از بخشی از خانه جدید می باشند .

خانم وو می گوید : ” هر دو خانه چند نسل هستند که هرچند وقتی ویترین دو خانواده در مراحل مختلف زندگی دست خوش تغییر می شود ”

“ظاهر معماری هر خانه به نیازهای ملاک بستگی دارد و می خواهد هر دو عقیده برای معماری لحاظ شود ” نمای دو خانه های چند نسل . عکس از تان های هان

کوچک تر در خارج و بزرگ تر در داخل خاک

معمار خانه وارن لیو ممکن است یک تنگنایی را میان دو طبقه تراس خانه با بخش اپرای ملک کند که البته احساس ترس است .

جریان باد در خانه به لطف بزرگی نمای جلو و عقب خانه وجود دارد .

Pops سبز روشن ، خاکستری ، گچ نمایی خشن از خانه (بالا) . عکس از : کوین لیم

در عوض از پنجره ها در طبقه دوم استفاده شده ، آقای لیو ، مدیر یک شرکت معماری آزمایشگاه است برای مکانیزه کردن .

پنجره ها شب خانواده یا در زمانی که به شدت باران می بارد پایین بیاید . در غیر این صورت بیشتر روز ب برای افزایش به کمک به خانه باز است .

این دریچه ها نیز مورد استفاده در طبقه سوم که منطقه تفریحی است ، هستند .

از طریق این خانه محلی برای پرواز پرندگان ایجاد شده . آقای لیو ، ۴۸ ، که معماری آموزش دیده است با همسر  پیر و دو فرزند ۱۰ و ۱۲ ساله اش در آنجا زندگی می کند می گوید : “پنجره های بزرگ هزینه خواهد داشت و کرکره ها ثروت عملی است که گزینه ارزانتری هستند . ما این جا خیلی نور خورشید داریم که هیچ نیازی به اتکا به نور مصنوعی نداریم و به عنوان یک هواکش در مرکز خانه که به عنوان کانال های آب و هوا و باد خنک است .

اگرچه این خانه در ناحیه سایت ۱٫۴۰۰ فوت واقعاً بزرگتر از آن خانه است ، به لطف سطوح لایه مرتبط با پروازهای کوتاه از پله ها است .

معمار وارن لیو (بالا)  در اتاق پذیرایی است که به یک باغ بیرونی متصل است . عکس از : کوین لیم

برای مثال ، چند قدم در اتاق نشیمن شما برای درک مفهوم اتاق باز ناهار خوری و آشپزخانه کافی است . کودکان در اتاق و اتاق استراحت در طبقه سوم است ، در حالی که اتاق خواب مهمان و اتاق خواب در طبقه فوقانی است .

پلکان اتاق مهمان است که منجر به یک گوشه دنج بیرونی مجاور شده در بین دو شیب بام خانه است ، در اینجا ، زمین چمن مصنوعی را پوشش می دهد .

معمار سبز انگشتی پر شده است ، که برای خانه خود گیاهانی مانند درخت بکارند در مرکز ساختمان با ویژگی آب دهی در انتهای هواکش .

یک جا در یک طرف آب است که در آن می توان کار کرد . همچنین اگر آنها در فضای خود نشیمن اضافی داشتن میز ناهار خوری می گذارند .

باغ جلو اتومبیل ، که بالاتر از ایوان است آرام و با دید از بیرون خیابان پایین است . گیاهان پر برگ سبز سپر خانواده در برابر عابران است .

پله ها بین منطقه تفریحی و اتاق کودکان پولدار گیاهان را در اتاق هایشان گلدان گیاهان hydroponic را با کابل تحت فشار می بندند ، نمونه گیری سنتی می گیرند . همچنین کاشت درخت در ظروف سفالی بزرگ .

آقای لیو می گوید : ” شما که از نزدیک به طبیعت نزدیک هستید حتی می توانید داخل کارخانه و همچنین داخل خانه به خنکی خانه کمک کنید .

با فضای مورد نیاز کم ، بسیاری از قطعات مبلمان دو وظیفه ای موجود : یک نیمکت در سال تفریحات می تواند تبدیل به یک تخت شود ، در حالی که بصورت تردمیل ساخته شده است و می تواند تبدیل به نیمکت مورد نیاز شود .

آقای لیو همچنین با خلاقیت حمام را در اتاق خواب قرار داد درون یک جعبه شیشه ای اما بخش خارجی اش را نمی توان به عنوان یک آینه شیشه ای استفاده نمود.

این اتاق خواب به بالکن باز (بالا) مجهز است که زیر یک سقف با چمن مصنوعی با صدا خفه کن صدای باران است . عکس از کوین لیم

او این کار را تا مجبور نشود از دیوار آجری که از فضای بیشتری اشغال می کند ، انجام می دهد .

تمام خانه برای ساخت از صفر شروع شده ۸۰۰،۰۰۰ دلار هزینه داشته .

آقای لیو قادر به استفاده از فضا است به صورت خیلی خلاقانه که حتی موفقیت به ارزش ۲٫۲ میلیون دلار داشته – در یک آبگیر پهناور ، اتاق غذاخوری آینده را ساخته .

او می گوید : “حتی در یک زمین کوچک ، ما موفق به انجام کار هستیم . و هنوز در فضای باز و روشن کار ادامه دارد “

بازسازی خانه و انواع طرح های آن