شبکه های اجتماعی

09128598591 | 6- 44010685    

بازسازی خانه

پس از یک مدتی که ساخت یک ساختمان می گذرد و به اصطلاح فرسوده می شود نیاز به بازسازی خانه پیدا می کنید که در نظر خیلی ها بازسازی خانه را برابر با هزینه هنگفتی می دانند! ولی در حالی که با هزینه های کم تاثیرات قابل توجه هی را می توان با یک بازسازی خانه مختصر به دکراسیون خانه داد و ارزش فروش و جذابیت زندگی در آن را افزایش داد.

برای بازسازی خانه اول باید ببینید که چه جاهایی بیشتر و چه جاهایی کمتر تو دکوراسیون خانه تاثیر گذار هستند و بعد شروع به تغییر دکوراسیون بپردازید که ما تک تک به این مسایل خواهیم پرداخت

اولین مکانی که و نقطه شروع ما از آشپزخانه خواهد بود.

بیشترین محل رفت و آمد اکثر افراد خانه به این محل است و بیشتر زمان خانم های خانه دار هم در این نقطه از خانه سپری می شود که از آن به عنوان قلب خانه هم می توان یاد کرد که تغییر دکوراسیون در آن از مهمترین و تو چشم ترین مناطق هست پس از این قسمت باید شروع کرد.

توجه داشته باشید که منظور از تغییر دکوزاسیون به معنای تغییر دکوراسیون در کل خانه نیست و حتی تعویض پرده و یا نمادادن به خانه توسط چند گلدان هم تغیر دکوراسون به حساب می آید!!!

با تغییر کابینت ها شمل می توانید به دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود جلوه ای نو بدهید ولی اگر می خواهید هزینه زیادی نکنید با استفاده از برچسب هایی که مخصوص کابینت ها هستند و یا با یک رنگ آمیزی می توانید یک آشپز خانه نو داشته باشید.

بازسای خانه-آشپزخانه

پس از آشپز خانه نوبت به حال و پذیرایی می رسد که با یک رنگ آمیزی یک رنک و روشن می توانید با هزینه کم در بازسازی ساختمان به دکوراسیونی خوب دست پیدا کنید و بعد از آن نوبت به سرویس ها می رسد.

سرویس ها هم مانند آشپز خانه از بیشترین جاهای پر رفت و آمد است که طرح های زیبا و نویی برای این مکان ها درست شده است که در زیر نمونه ای از آنها را باهم می بینیم ولی اگر می خواهید با هزینه کم به اتمام برسد می توانید با یک کاشی سرامیک ساده که خسته کننده و رنگ تیره هم نباشد تا سقف  بر روی دیوار ها کا کنید و با یک رنگ و تغییر شیر و اتصالات از این مرحله هم عبور کنید.

بازسازی خانه-سویس بهداشتی 1   بازسازی خانه-سویس بهداشتی 2

حال به اتاق خواب یعنی مکان استراحت و آرامش شما می رسیم که در بازسازی خانه باید با دکوراسیونی خوب و آرامش بخش همراه باشد.

برای این قسمت از خانه هم نوآوری ها و خلاقیت های بسیار جالبی آمده است که با چند عکس که خود گویای همه چیز است کلام را به پایان می رسانیم ولی اگر خواهان هزینه کم هستید از رنگ سفید (اصطلاحا استخونی- رنگ سفیدی که به چشم نزند) استفاده کنید و پنجره های نسبتا بزرگ بگیرید تا نور گیری خوبی داشته باشد که این خود نشاط آفرین است.

بازسازی خانه-اتاق خواب 1 بازسازی خانه-اتاق خواب 2 بازسازی خانه-اتاق خواب 3

بعد از این مرجله به نمای ساختمان و حیاط می پردازیم که دکوراسیون خارجی به حساب می آید و در بخشی دیگر به آن خواهیم پرداخت که در زیر نمونه هایی از پروژه های انجام شده توسط ما را در زیر مشاهده می کنید.

بازسازی خانه چیست؟

نورگیری در بازسازی خانه

کارهای لازم برای بازسازی خانه

هزینه های بازسازی خانه

بازسازی خانه و انواع طرح های آن

۱۰ مورد قبل ار بازسازی خانه

بازسازی سختمان اداری در پاسداران
بازسازی ساختمان اداری پاسداران
بازسازی خانه در نیاوران
بازسازی خانه  منطقه نیاوران