شبکه های اجتماعی

09128598591 | 6- 44010685    

سقف کاذب کناف در دکوراسیون داخلی

knuaf-ceilling-design

این روزها از سقف کاذب کناف برای دکوراسیون داخلی فضای کاری و یا منازل به وفور استفاده می شود.استفاده از گچ بری و آینه کاری در سقف ، مدت هاست که جای خود را به تکنیکی جدید و زیبا داده است .سقف کاذب کناف با گستردگی در طرح  علاوه بر زیبایی می تواند اثری فوق العاده بر روحیه ساکنین داشته باشد.سقف کاذب در علم معماری ساختمان برای پوشش زیر سقف به کار می رود .

سقف کاذب کناف ،می تواند برای پوشش تاسیسات زیر سقف اصلی و یا پوشش رد تیرآهن در سقف به کار رود و علاوه بر آن به عنوان حجم دهنده و دکور در طراحی داخلی کاربرد فراوانی دارد. در طراحی سقف کاذب کناف ، می توان با نورپردازی مناسب ،ظاهری رویایی به ساختمان بخشید .این سقف ها قابلیت نصب لامپ های ال ای دی را به تعداد مورد نیاز دارند و می توان با این نوع نورپردازی، نور ساختمان را به نحو احسنت تامین کرد.که این نوع نورپردازی کمک زیادی در زیبایی طراحی داخلی ساختمان دارد.

طراحان داخلی برای دکوراسیون سقف،با توجه به تخصصی که دارند سقف کاذب کناف را پیشنهاد می کنند و با توجه به محل مورد نظر،ابتدا طرحی را کشیده و بر اساس آن کار را شروع می کنند .

سقف کاذب کناف می تواند در رنگ های متفاوت و در طرح های دلخواه صاحب ملک طراحی شود و قابلیت تغییر رنگ در آینده را نیز دارد. بهتر است ابتدا سقف کاذب کناف را تعبیه کرده و سپس به بقیه طراحی داخلی پرداخته شود.پس از اتمام کار زیبایی سقف کاذب کناف، دکوراسیون داخلی را متحول خواهد کرد.

در طراحی دکوراسیون ساختمان ، فرقی ندارد که ساختمان برای یک خانواده کوچک است یا در اختیار یک شرکت و سازمان بزرگ با کارمندان بسیار باشد .برای هر نوع سقفی امکان استفاده از سقف کاذب کناف وجود دارد.

سقف کاذب کناف در دکوراسیون داخلی