شبکه های اجتماعی

09128598591 | 6- 44010685    

پرده کرکره ای چوبی

پرده  کرکره ای  یک گزینه همه کاره و مقرون به صرفه است برای تجسم در پنجره های سراسر خانه ، اما شما می دانید که با دقت و توجه ساده می توان پرده کرکره ای را با میانگین عمر بالا برای سالیان سال به خانه آورد .

نگهداری پرده کرکره ای با گرد گیری

کاهش منظم گرد و غبار از روی پرده های کرکره ای و طول عمر نگهدارشان را افزایش می دهد . گردگیری همچنین تضمین می کند که محیط اطراف رول پرده ها خود گرد و خاک به آن نمی دهد و پرتوهای نور از بالای رول پنجره رد نمی شود . فقط با استفاده از یک پارچه تمیز و خشک یا اسفنج خشک در هر دو طرف رول پنجره ها گرد و خاک پنجره ها را می توان زدود . یک تمیز کننده چابک و فرز تضمین می کند که گرد و غبار روی رول پرده یا کرکره ها برنمی گردد ، هنگامی مرتب این روال را تمدید  کنید.

لکه کم رول پرده کرکره ای

لکه کوچک رول پرده را می توان با استفاده از آدامس پاک کرد . لکه سیاه یا کم رول پرده ها را می توان با استفاده از یک صابون خنثی و اسفنج مرطوب پاک کرد . اطمینان حاصل کنید که تقریباً اسفنج خشک و فشرده شده باشد تا از خیس شدن یا آسیب دیدن جلوگیری شود .

اگر نیت شما استفاده از سایر محصولات پاک کننده برای پرده های کرکره ای  است ، برای اطمینان ، از یک منطقه بسیار کوچک برای آزمایش برخی محصولات پاک کننده که می تواند نشانه هایی یا آسیب هایی برای پرده داشته باشد استفاده شود . اگر شما مطمئن هستید ، توصیه می کنیم با ما تماس بگیرید تا درباره بهترین محصول برای پرده را معرفی کنیم .

مراقبت از پرده کرکره ای  

•حذف گرد و غبار به طور منظم ، با استفاده از یک اسفنج یا پارچه خشک و تمیز .

•لکه کوچک را می توان با هنر یک آدامس پاک کرد .

•ایجاد لکه ها یا لکه کوچک را می توان با یک اسفنج مرطوب و یک صابون برد .

•قبل از استفاده از مواد برای پرده ، اطمینان حاصل کنید و تایید کنید که هر گونه محصولات پاک کننده برای پرده کرکره ای سازگار است .

پس از این نکات مراقبتی ساده ، عمر پرده های کرکره ای شما افزایش خواهد یافت ، در حالی که پرده های کرکره ای ارائه بهتری است برای پوشش پنجره برای خانواده ، دوستان و آشنایان .
پرده ها علاوه بر زیبا تر جلوه خانه گرما و سرما را کاهش میدهدپرده ها هم مانند پوشش کف، دیوار و سقف، یک پوشش اصلی در دکوراسیون داخلی خانه به شمار می آیند.

کاربرد پرده کرکره ای برای جاهای مختلف، متفاوت است ، مسلما پرده ای را که برای اتاق نشیمن و یا اتاق کودک انتخاب می کنید را نمی توانید در آشپزخانه استفاده کنید.

کرکره اعم از الومینیومی.چوبی و یا پرده های رولی زبرا.سیلوت.شید و…ک علاوه بر سبکی و کیفیت بالایی که دارند، در طرح ها و رنگ های مختلف هستند که به راحتی با هر دکور و هر نوع سبکی در محیط های اداری خانگی وتجاری و ویلا می توانید از آنها استفاده کنید.

شستشو پرده ها با حفظ رنگ با مواد شوینده و مخصوص انجام میشود.

پرده ها دارای ضخامت ۲۱ میکرون هستند و همچنیین ابعاد ۱۵,۲۵ میل پرده ها ساخت کشور سوئد بوده و در ایران براساس اندازه مونتاژ می شوند.

IMG_1530 IMG_1531 IMG_1532

مطالب مرتبط:

پرده کرکره ای را چطور تمیز کنیم؟

۴ نکته برای تمیز کردن پرده کرکره ای

پرده کرکره ای را چطور تمیز کنیم؟