شبکه های اجتماعی

09128598591 | 6- 44010685    

۱۰ مورد قبل ار بازسازی خانه

بازسای خانه-آشپزخانه

۱۰ موردی که قبل بازسازی خانه می بایست به آن بپردازید در این مطلب آورده شده است.

۱-. بودجه ، بودجه ، بودجه رو من نمی توانم بگویم که کافی است . خوش بین و همیشه خوش بین هستم که میدانیم شما  دنبال صرف پولتان برای بازسازی بی کیفیت نیسیتید و . در حقیقت ما می دانیم که این درست نیست ! پس مطمئناً این تکلیف وکار شما است . از طریق یک آشنا به بازسازی  ، اندازه پنجره و هزینه خریدش را مقایسه کنید که آیا شما توانایی انجامش را دارید . اطمینان حاصل کنید که ۲۰ % بودجه اضافی را برای هزینه غیر قابل انتظار خواهد بود خرج کنید . بودجه را با پیمانکارتان بررسی کنید یا برای اطمینان معامله ، آن (معامله)را دنبال کنید . در نهایت برای بازسازی می توانید قرض بگیرید . اگر شما در بودجه هایی که قبلاً لازم بوده برای بازسازی ، صرفه جویی کرده باشید پروژه بازسازی بسیار لذت بخش تر است ، به من اعتماد کنید.

۲- پیدا کردن پیمانکار درست کار حق مسلم همه است ، همه ما داستان های ترسناکی را شنیده ایم (من هم شاهد چندتاشون بودم) توصیه معمول من این است که می توانم با بهترین پیمانکاران کار کرد .

۳- واقع بینی بسیار شروع خوبی است ، شما باید واقع بین باشید برای منابع موجود تان در خانه که براساس آن می توانید بودجه بندی کنید .  بسیاری از ما درآمد زندگی مان را – فقط صرف هزینه های ممر آشپزخانه و حمام می کنیم . اگر شما کاملاً متعهد هستید به چیزی رویائی و استطاعتش را دارید و اگر شما قادر به بازسازی  در این مرحله هستید . مثال در اولین خانه ، من واقعاً زمین سنگی برای آشپزخانه را می خواستم . قیمت خوب بیشتر از بودجه من ، توافق را نمی خواستم ، لذا تصمیم گرفتم تا صبر کنم تا زمینی سنگی که واقعاً می خواستم انجام شود . بتونه خاکستری زیر ساز کف ، نقاشی و طراحی آشپزخانه کنگره دار باشد با ضربه زیاد ، که به من اجازه داد کف سنگی اتاق را نصب کنم از قضا من خانه را فروختم . یکی از چیزهایی که مالکان جدید دوست دارند کف پوش چوبی رنگ آشپزخانه است .

۴- آیا شما با دوستانتان و هم چنین کارشناسان ساختمان برای بازسازی صحبت کردید ؟

واقعاً قبل از شروع برای بازسازی یک تلفن زدن مهم است تا از آنچه انتظار دارید مطلع شوید به علاوه شما باید مطمئن شوید که افکارتان روی میز تحقیقات قرار دارد . کلیپ عکس ها از مجلات از اتاق هایی که دوست دارید ، برای آخرین بار جستجو در بزرگترین مغازه ها و در اینترنت . چگونه می خواهید فضای یک ایده کلی را  نگاه و احساس کنید . اگر شما یک طرح پیدا کنید که منجر به کمک به شما شود ، اگر می خواهید پیدا کنید یک طراح مشهور داخلی را از اینترنت پیده کرده و کار ها و اثارش را ارزیایی و مشاهده کنید .

۵- این همه جزئیات را باید با تصویر بزرگ دید ، اما ما می دانیم که این جزئیات هستند که می توانند کار را انجام دهند . من هرگز به سادگی فراموش نخواهم کرد که در دخمه ای ایستاده بودم که در نهایت تبدیل شد به حمام جدیدم که خوشحال شدم و با خود گفتم من دستور داده بودم که شیرهای آب و کاشی ها غرور انگیز باشد .   “ناهمواری ها کجا هستند ؟” فریاد زد : لوله کش من ؟ “ناهمواری ها؟” با یک یادداشت ضعیف از لحن صدای وحشت زده برای رنگ آمیزی . در عرض چند لحظه ، همه چیز معامله از بین رفته بود که متوجه شدم من دستور  شیرهای آب یخ کروم براق را داده بودم . با اشتباه من ،  پس لیستی مطمئن ایجاد کردم (یا لیست های متعدد برای هر اتاق) و مطمئن شوید که همه چیز را تأیید یا رد می کنید تا دستور داده شود برای پروژه گرفته شود .

نکته : اگر شما واقعاً می خواهید  شما پروژه نهایی زیبا باشد ، همه چیز قبل از شروع کاررا میتوان  پیاده کرد . هر چیز ساده ای مثل دستگیره کابینت واقعاً می تواند به یک اتاق رخ دهد .

۶- از کارشناسان پیشنهاد بگیرید  ، و  برنامه ی پروژه را  در کنترل بگیرید ، یک بار دیگر با دوستان یا خانواده تان از طریق تجربه یشان صحبت کنید ، سعی کنید که تا حد امکان کامل باشد و خودت تشکر کنی . هزاران دلاری که با داشتن دوستانی با دید خوب و نقشه ها و ارزیابی با یک نقطه نظر عینی آنها ، صرفه جویی می شود . یک طراح یا پیمانکار ممکن است شما را متقاعد کند که شما نیاز به یک حمام شش فوتی ندارید و چهار فوت تا زمانی که شما یک حمام جداگانه می سازید کافی است . این یک دوست خوب است که به شما یادآوری می کند که شما از طراحی حمام کوچک ناراضی می شوید .

۷-  بدون هیچ تردیدی اگر  وقتی شما باز سازی را انتخاب کردید و آن کار با مقدار مشخصی (مصالح) انجام دهید . مدت زمان لازم را تخمین بزنید ثانیا برای نصب (نصب کار مورد نظر) و قیمت پرداختی را انتخاب نکنید تا انتهای کار .

۸- بازسازی برای مجهز کردن روندهای آینده است نه برای نوسازی . یک قاعده کلی برای بازسازی  این است که انجام یک کار با کیفیت بالا در یک سبک کلاس دقیق همان است که : اگر شما کیفیت سرمایه گذاری را ملاک قرار دهید پشیمان نخواهید شد . فراموش کن که مطیع مد باشی – بجای آن فکر کن که تاریخ بعد ۲۰ سال به لوازم سبز زیتونی نگاه می کند . در پایان روز ، چیزی بیشتر از یک یخچال سفید کلاسیک یا یک پایه دستشویی آشپزخانه سفید است .

۹- پیمانکار شما در هر روز به شما خواهد گفت که شما تنها یک بار در هفته برای بررسی بیاید . یا او را باور نکن ! شما نیاز دارید به انجام بازدید همه روزه پروژه تان را دارید  . مگر اینکه به طور باور نکردنی برای نظارت بر پروژه  شما فرد قابل اعتمادی باشد . شما واقعاً نمی خواهید به تعطیلات بروید یا از سایت جلوگیری کنید . من شنیده ام که بسیاری از مردم می گویند که من فروتنی کردم ” کامل شدن reno آشپزخانه زمانی اتفاق می افتد که من نیستم ” . شما نیاز است همه وقت حضور داشته باشید . اشتباهات رخ خواهد داد ، و شما باید مطمئن شوید که اینجا هستید تا به آنها واکنش نشان دهید . این اشتباه دیگر دیده نمی شود و بیشتر گران خواهد بود .

۱۰- خوش بگذره ! این ها همه حاصل سرنوشت بد و افسردگی نیست . در پایان روز ، چیزی بیشتر از تماشای یک فضا و تصمیمات طراحی و ساخت ، خواهید دید . بهتر است هنوز هم روزی باشد که این کار در حال انجام باشد و شما بتوانید نتایجش را در صلح و آرامش در فضای جدید ببینید .

۱۰ مورد قبل ار بازسازی خانه