شبکه های اجتماعی

09128598591 | 6- 44010685    

۴ نکته برای تمیز کردن پرده کرکره ای

روش های تمیز کردن پرده های کرکره ای عمدتاً به این بستگی دارد که پرده هایتان را به بهترین شکل حفظ کنید . ۴ نکته برای تمیز کردن پرده کرکره ای :

بررسی پرده کرکره ای

مهم این است که شما با دستوراتی پرده هایتان را مراقبت کنید تا اطمینان حاصل شود که تو شستن پرده ها به آنها آسیب نخواهد رسید . اگر مراقبتی که روی برچسبی نشان می دهد که شما می توانید پرده ها رو بشویید (پلاستیک / پرده های وینیلی)، یا پرده ها بسیار کثیف هستند ، شما می توانید پرده ها را کاملاً تمیز در یک وان بشویید . اگر مراقبت برچسب نشان می دهد که پرده های کرکره ای را نمی توانید بشویید شما باید فقط نقاطی را که به وضوح کثیف هستن را تمیز کنید .

از جا برداشتن پرده کرکره ای

برداشتن پرده کرکره ای از پایه فلزی اش . من تیغه کشویی قلاب شده عقب را آزاد می کنم . در این مرحله پرده را می توان بر روی SNAP برد !(آنها ۱۲ سال پیرترند) مطمئن شوید که برای زدودن (برداشتن)می توانید از رول مکانیزه استفاده کنید . شما می خواهید برای جلوگیر از صدمه از آب استفاده کنید .

تمیز کردن پرده کرکره ای

اگر شما پرده های کرکره ای را نتوانید بشویید ، شما نیازدارید لکه های آنها را تمیز کنید . اینجا شما تنها می توانید ذرات آشکار کثیف را تمیز کنید . شما می توانید پرده هایتان را همانطور که در بالا ذکر شد با کمک دوستتان خاک و کثافت را از سطحشان بزدائید .

 رخت شویی پرده کرکره ای

استفاده از برس برای تمیز کردن به آرامی سطح آن از خاک و حشرات و غیره . بعد ، در وان نیمه پر از آب گرم قرار دادن . اضافه کردن برخی مواد شوینده مایع و با هم مخلوط کردن تا مقداری کف صابون روی سطح آن شکل بگیرد . اگر پرده های ما سفید هستند ، یک مقدار کم از ماده مایع اضافه می کنیم .

سپس ، با دقت پرده ها را در وان پهن می کنید . اگر پرده ها بلند هستن ، خوب است آنها را بصورت آکاردئونی قرار دهید . اجازه دهید آنها دو ساعت در آب و صابون بمانند .

بعد ، یک طرف کرکره ها (پرده ها) با حوله نرم یا اسفنج به آرامی با جلو عقب کردن پاک می کنید . این امر به حذف هر گونه باقیمانده کثافت و / یا .. کمک می کند . برای تمیز کردن بخش های سخت به آرامی با یک مسواک کهنه این کار را انجام می دهیم . آب کف آلوده وان را می ریزیم . برای شستشوی پرده ها با آب تمیز پر می کنیم و تکرار می کنیم تا همه صابون ها پاک شود . اگر صابون روی پرده باقی بماند به عنوان یک آهن ربا برای جذب سریع کثافت و گرد و خاک عمل می کند .

اگر یک دوست کنارتان است تا به شما کمک کند ، می توانید پرده ها را در زیر آب زیاد شست و صابون را سریع تر زدود . پرده ها را بر روی یک قفسه خشک یا بر روی طناب رختشویی کاملاً خشک کنید وصل بودن پرده روی رول خود و پنجره را بررسی کنید .

۴ نکته برای تمیز کردن پرده کرکره ای